Studio PLAN
ul. Piotrkowska 72
54-060 Wrocław
tel. 071 373 44 37
www.plan.pl plan@plan.pl

Edytuj wpis

Katalog Firm / Usługi / wycena maszyn i pojazdów rzeczoznawca samochodowy

< Powrót

  • willowa 14
  • 71-650 Szczecin
  • Telefon: 608 112 655

Nasze dotychczasoweobserwacje wskazują, że towarzystwa ubezpieczeniowe w trakcie likwidacji szkódkomunikacyjnych, notorycznie i z premedytacją zaniżają wartość należnegoodszkodowania i to zarówno przy szkodach z ubezpieczenia dobrowolnego AC, jak iprzy szkodach z OC sprawcy.

Mając ten proceder nauwadze, wychodzimy do Państwa z propozycją współpracy mającej na celu zmianętego stanu rzeczy tj. oszacowania prawidłowej wysokości odszkodowania, poprzezokreślenie realnych kosztów przywrócenia pojazdowi stanu sprzed zdarzenia, ewentualnejutraty wartości pojazdu z tytułu uszkodzenia czy też właściwej wycenypozostałości z pojazdu w przypadku nieopłacalności naprawy.

Gwarantujemy, iżjesteśmy doświadczonymi rzeczoznawcami samochodowym, z wieloletnią praktyką,pogłębiającymi ciągle swą wiedzę poprzez udział w szkoleniach i konferencjachspecjalistycznych. Przy sporządzaniu wycen i kosztorysów napraw pojazdówwykorzystujemy profesjonalne narzędzia w postaci programów komputerowych takichjak Info-Ekspert i Audatex, usługi wykonujemy szybko i rzetelnie, poprzystępnych cenach.

W przypadkukonieczności zasięgnięcia porady prawnej, bądź pomocy prawnej możemyskontaktować Państwa z kancelarią radcowską specjalizującą się w tego typusprawach.

Dodaj wpis do katalogu firm

Szukaj firmy: